ختنه

عمل ختنه نوزاد پسر

قبل از انجام این عمل و در ابتدا باید با پزشک متخصص ختنه مشورت کنید و زمان دقیق انجام این عمل رو بدانید. در اکثر نوزادان 5 روز پس از به دنیا آمدن زمان مناسب برای ختنه کردن می باشد اما بعضی از عوامل مانند ویژگی های ارثی، خونریزی و یا نارس بودن نوزاد می تواند این زمان را تغییر دهد.

روند ختنه کردن نوزادان

اگر این روش هنگامی اتفاق بیفتد که فرزند شما تازه متولد شده باشد ، در ختنه او بیدار خواهد شد. به احتمال زیاد در بیمارستان اتفاق خواهد افتاد. او را در پشت خود قرار می دهد ، با بندهای Velcro یا سایر محدودیت هایی که برای باز نگه داشتن بازوها و پاها استفاده می شود.

پزشک ناحیه آلت تناسلی را با ضد عفونی کننده تمیز می کند ، سپس یک بی حسی را به پایه آلت تناسلی تزریق می کند تا درد را کاهش دهد. گاهی اوقات پزشکان در عوض ، مسکن را به عنوان کرم اعمال می کنند. پزشک همچنین توصیه می کند که بعد از انجام عمل ، او را با یک پتو محکم ببندید یا اینکه او را در دستگاه پستانک آغشته به آب قند بکشد ، نوشیدن او را توصیه خواهد کرد. همچنین ممکن است کودک شما به دلیل درد به استامینوفن داده شود.

سه نوع گیره یا حلقه پلاستیکی مختلف برای ختنه استفاده می شود: گیره Gomco ، دستگاه Plastibell و گیره Mogen. اما این روش برای همه مشابه است. گیره یا حلقه به آلت تناسلی متصل شده و پزشک از پوست ختنه گاه بیش از حد پوست درخت را قطع می کند. حلقه روشن می ماند و بعداً خاموش می شود. سپس پزشک پماد مانند ژله نفتی را بر روی آلت تناسلی مرد می گذارد و آن را با گاز می پیچد. معمولاً طی حدود 10 دقیقه به پایان می رسد. اگر در بیمارستان انجام شود ، کودک شما باید در عرض 6 ساعت آماده رفتن به خانه باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *