ختنه

هزینه عمل ختنه

چون ختنه یکی از مسائل مهم در زندگی و آینده ی نوزادان می باشد، در نتیجه باید این عمل زیرنظر یکی از برترین دکترها صورت گرفته و در مورد آن نباید اصلا ریسک کرد. با تعاریف بالا، متوجه می شویم که هزینه و قیمت این عمل را نباید در اولویت های اول قرار دهیم

اما با این حال قیمت ختنه بسته به روشی که استفاده می‌شود و سن نوزاد می‌تواند متفاوت باشد. اگر نوزاد دل‌بندتان زیر یک سال و شش ماه است و هنوز فرصت عمل ختنه با حلقه از دست نرفته است می‌توانید کودک خود را با استفاده از این روش ختنه کنید که هزینه آن در مطب دکتر هرمان مقدم متخصص اطفال بسته به سن نوزاد و سایر موارد بین ۴۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است.

روش جراحی

همچنین اگر سن کودک بالاتر از یک‌ سال باشد معمولا نیاز به جراحی می‌باشد که هزینه آن بالای یک میلیون و دویست هزار تومان است و بهتر است برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و همچنین راحت‌تر بودن نوزاد در سنین پایین‌تر کودک خود را ختنه کنید.
اما اگر مشکل خاصی در آلت کودک باشد هزینه و قیمت جراحی متفاوت خواهد بود و بیشتر از حالت عادی خواهد بود. به طور مثال اگر کودک دچار ختنه پیغمبری باشد به خاطر سختی بیشتر عمل هزینه آن نیز به طبع بالاتر است.

روش کلیپس نقره‌ ای و لیزر

هزینه ختنه به روش کلیپس نقره‌ ای و لیزر نیز در همان محدوده قیمت ختنه با روش حلقه است ولی ما پیشنهاد می‌کنیم که بهترین روش ختنه یعنی حلقه را برای انجام ختنه کودکتان انتخاب کنید.
همچنین در صورت داشتن بیمه تکمیلی می‌توانید تمامی هزینه‌های ختنه را از بیمه خود دریافت کنید و با داشتن بیمه‌های دیگر مثل بیمه ایران و بیمه البرز می‌توانید تخفیفی در قیمت نهایی ختنه از دکتر هرمان مقدم بگیرید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *